مهر: معاون سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 88 در قالب انتشار کارنامه های داوطلبان کنکور در پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش خبر داد و گفت: انتخاب رشته داوطلبان از 14 مرداد ماه آغاز می شود.   ابراهیم خدایی افزود: داوطلبان آزمون سراسری می توانند از طریق کارت اعتباری ثبت نام با وارد کردن شماره پرونده، نام کاربر، رمز ورود، شماره شناسنامه یا مشخصات فردی و با وارد کردن شماره داوطلبی، نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و سال تولد در سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org نسبت به مشاهده کارنامه و پرینت از آن اقدام کنند.

وی اظهار داشت: امسال رتبه کشوری داوطلبان کنکور 88 در زیر گروههای آزمایشی در کارنامه داوطلبان منتشر می شود در سالهای گذشته رتبه سهمیه داوطلبان در کارنامه منتشر می شد امسال علاوه بر انتشار این رتبه، رتبه های کشوری نیز در زیر گروهها برای داوطلبان منتشر می شود.

معاون سازمان سنجش گفت: رتبه کشوری زیر گروه را در کارنامه کنکور امسال اضافه کردیم بدین ترتیب اگر داوطلبی می خواهد خود را با داوطلبان دیگر در یک کد رشته مقایسه کند باید با نمرات زیر گروه و رتبه های زیر گروه مقایسه کند.

وی افزود: علاوه بر این در کارنامه کنکور امسال استان بومی فرد نیز مشخص می شود سایر محتوایات کارنامه کنکور امسال مانند کنکورهای گذشته است.

خدایی گفت: همچنین امسال در دفترچه شماره دو کنکور که مربوط به انتخاب رشته است نوع نگارش و محتوا ساده تر از قبل شده است.

وی تعداد مجازین در انتخاب رشته کنکور امسال را 996 هزار نفر اعلام کرد و گفت: از تعداد کل مجازین انتخاب رشته در کنکور امسال 620 هزار نفر را دختران و 375 هزار نفر را پسران تشکیل داده اند.

به گزارش مهر، عبدالرسول پورعباس - رئیس سازمان سنجش نیز پیش از این کنکور تعداد مجازین کنکور امسال را 996 هزار نفر اعلام کرده و گفته بود: از این تعداد 486 هزار نفر مجاز به انتخاب رشته در دوره های روزانه و شبانه هستند.

وی همچنین اظهار داشت: درکنکور سراسری امسال بیش از 550 هزارنفر قبول می شوند که نتایج نهایی آنها در نیمه دوم شهریور ماه اعلام می شود این به معنای این است که از هر 2 نفر 1 نفر یا 1.1 نفر در کنکور قبول می شوند.تاريخ : | | نویسنده : irjok |
رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.