فارس: سايت‌هاي اينترنتي نوشتند؛ در پي پيروزي‌هاي احمدي‌نژاد در مناظره‌هاي جداگانه تلويزيوني با ميرحسين موسوي و مهدي كروبي نامبردگان تصميم‌گرفته‌اند جلسه مناظره امشب را تبديل به محاكمه و تخريب غيابي احمدي‌نژاد نمايند.   بسياري از سايت‌هاي خبري از جمله جهان، برنا، ديدگاه، مردميار، مهر ورزش، گرانيوز، رهوا، ثانيه نيوز، حدا‌نيوز، روايت، خبرنويس، بچه‌هاي قلم، خدمت ، قلم‌‌پرس و ... نوشتند؛ مهدي هاشمي رفسنجاني و غلامحسين كرباسچي و تعداد ديگري از اعضاي ستادهاي ميرحسين موسوي و كروبي تصميم‌ گرفتند در جلسه‌اي فضاي مناظره به صحنه محاكمه احمدي‌نژاد مبدل شود.
در پي پيروزي‌هاي احمدي‌نژاد در مناظره‌هاي جداگانه تلويزيوني با ميرحسين موسوي و مهدي كروبي نامبردگان تصميم‌گرفته‌اند جلسه مناظره امشب را تبديل به محاكمه و تخريب احمدي‌نژاد نمايند.
اين افراد همچنين تاكيد كردند: با توجه به اينكه احمدي‌نژاد در جلسه امشب حضور ندارد و نمي‌‌تواند مثل شب‌هاي قبل از خود دفاع كند، بهترين فرصت براي طرح ادعاهاي تخريبي و ارائه اسناد مجعول از جمله سند‌سازي درباره شهرداري تهران و مواردي از قبيل وجود دارد.
افراد فوق در اين جلسه تاكيد كردند: ما بايد از فضاي يكطرفه مناظره عليه احمدي‌نژاد حداكثر بهره را براي بازسازي چهره هاشمي رفسنجاني و خانواده و بستگان وي بدست آوريم.
اين افراد معتقدند ما بايد با بهره‌گيري از مناظره امشب چهره احمدي‌نژاد را كه در نظر سنجي‌هاي اخير و پس از برگزاري دو مناظره افزايش يافته، تخريب كنيم.
قرائت بيانيه دفتر آقاي هاشمي رفسنجاني از سوي يكي از دو نفر (موسوي و كروبي) از ديگر تصميمات اين جلسه است كه با هدف بازسازي و احياي چهره هاشمي قرار است، انجام شود.
بخش زيادي از عناصر افراطي كه در شب‌هاي گذشته هم تلاشهاي نافرجامي براي ايجاد تنش و درگيري در خيابان‌ها داشتند، قرار است امشب بعد از مناظره به برخي خيابان‌ها و مناطق پرتردد هجوم برده و با حركت‌هاي فيزيكي و اهانت به مقدسات و فحاشي به رهگذران زمينه تحريك مردم و حاميان احمدي‌نژاد را فراهم كنند. در همين ارتباط تحريك دانشجويان كوي دانشگاه تهران در دستور كار قرار گرفته و تلاش مي‌شود شبيه حادثه 18 تير بازسازي شود.

تاريخ : | | نویسنده : irjok |
رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.