روزنامه جمهوري اسلامي(حامی میرحسین) در سرمقاله روز چهارشنبه خود با عنوان "مرزبندي با افراطيون" نوشت:
 
اين روزها عناصر افراطي دوم خردادي كه جايگاهي در ميان مردم ندارند در گرماگرم تبليغات انتخاباتي و به بهانه حمايت از مهندس ميرحسين موسوي به اين شهر و آن شهر و اين محفل و آن محفل مي روند و حرفهاي كهنه و نخ نما شده خودشان را مطرح مي كنند. اين جنب و جوش ها در آستانه دوم خرداد بيشتر شده و از قرار معلوم تعدادي از اين افراد عازم سفر به شهرهاي مختلف هستند تا با استفاده از فرصت انتخابات يك بار ديگر عقده گشائي كنند و همان حرف هاي كهنه را به زبان بياورند.

دوم خرداد از اين نظر كه مردم به مناسبت انتخابات هفتم رياست جمهوري پاي صندوق هاي راي حضوري گسترده يافتند يك حماسه بود. اما متاسفانه با اينكه آن حماسه را مردم آفريده بودند عناصر افراطي كه منتظر فرصت بودند از موقعيت پديد آمده سواستفاده كردند و سوار موج شدند و با ساختارشكني هاي خطرناك حتي تا مرزبراندازي پيش رفتند. آنها بودند كه پيشگام حرمت شكني ها شدند به مقدسات ديني تاختند نظريه انحرافي تقابل اسلام با آزادي را مطرح كردند انقلاب را خاتمه يافته اعلام نمودند و اصولي كه امام خميني آنها را ستون فقرات نظام جمهوري اسلامي معرفي مي كردند را آماج حملات خود قرار دادند. واقعه شرم آور 18 تير 78 را همين عناصر افراطي پديد آوردند كه البته با سيلي محكمي كه مردم در راه پيمائي 23 تير به صورت آنها نواختند وادار به عقب نشيني شدند.

افراطيون دوم خردادي با كارهاي خلاف خود زمينه را براي بي اعتمادي مردم به اين جريان فراهم ساختند و همين امر موجب شد آنها به تدريج در چند انتخابات سنگرها را يكي پس از ديگري از دست دادند و منزوي شدند.

 مردم هنوز فراموش نكرده اند لبخندهائي را كه همين عناصر افراطي به قدرت هاي استكباري مي زدند و سخناني را كه يكي از آنها در نطق پيش از دستور خود در مجلس ششم شوراي اسلامي آنچنان باب طبع دشمنان نظام جمهوري اسلامي داد سخن داد كه اعتراض فوري رئيس مجلس كه خود شيخ اصلاحات و دوم خردادي بود را برانگيخت بطوري كه بر سر او فرياد زد كه آنچه تو گفتي با آنچه راديو اسرائيل مي گويد تفاوتي ندارد.

نامه پراكني هاي همين عناصر افراطي در مجلس ششم تحصن آنها به بهانه هاي واهي و در واقع با هدف باج خواهي از نظام و آلودگي هاي رسانه اي آنها كه روزنامه هايشان را به بلندگوهاي آمريكا و صهيونيست ها تبديل كرده بود تا آنجا پيش رفت كه حتي رئيس جمهور وقت كه حماسه دوم خرداد با راي بالاي مردم به او رقم خورده بود فرياد بر آورد كه از درون اردوگاه اصلاحات صداي دشمن به گوش مي رسد.

اين افراد بعد از 4 سال تحمل انزوا اكنون بار ديگر سر بر آورده اند و به بهانه حمايت از يك داوطلب رياست جمهوري همان حرف هاي بي مشتري را تكرار مي كنند.

هرچند عملكرد افراطي جناح مقابل نيز شرايط را براي سر برآوردن رقيب مساعد كرده است ولي در اين ميان مردم چه گناهي دارند كه افراطيون دو طرف آنها را همچون توپ فوتبال تصور كرده اند كه بايد از اين ميدان به آن ميدان پرتاب شوند و بلاتكليف بمانند مردم در اين مدت هم مدعيان اصلاحات را تجربه كرده اند كه تحت اين نام زيبا تيشه به ريشه اصول و آرمان ها زدند و خطوط قرمز را يا انكار كردند و يا فرمان عبور از آنها را صادر نمودند و هم مدعيان اصولگرائي را آزمودند كه در عمل « عدول گرا » از آب در آمدند و همين عملكرد موجب شده است افراطيون دوم خردادي فضا را براي فعال شدن مجدد مناسب تشخيص بدهند و به اين هوس بيافتند كه بازي تمام شده را بار ديگر شروع كنند.

در اين ميان آنچه نگران كننده است اينست كه افراطيون دوم خردادي تلاش مي كنند كسي را كه با آنها مرزبندي مشخص دارد و عملكرد او در دوران دفاع مقدس و بعد از آن ثابت كرده است از جنس آنها نيست از اردوگاه خود بدانند و با مصادره كردن او بهانه اي براي تكرار حرف هاي كهنه و منسوخ و بي اعتبار خود بتراشند و در اينجا و آنجا خود را مطرح نمايند. تصريح به اينكه : من مستقل آمده ام و وامدار هيچكس و هيچ جرياني نيستم دست رد محكمي بر سينه اين افراد است ولي عليرغم اين بيان صريح باز هم افراطيون به راه خود مي روند و دست از شيطنت برنميدارند.

اين روش قابل تامل نشان از يك توطئه دارد. به نظر مي رسد افراطيون دوم خردادي درصدد بدنام كردن كسي هستند كه مي دانند گروه خوني او بهيچوجه به آنها نميخورد. آنها ميخواهند با حمايت هاي خود از اين داوطلب رياست جمهوري بهانه اي به دست جناح مقابل بدهند تا بتوانند تبليغات منفي خود را سازماندهي كنند و اين ضربه اي باشد بر همان كسي كه آنها خود را حامي او معرفي مي كنند تا جلوي پيروز شدن او گرفته شود. افراطيون البته اين طرح را هم به عنوان جايگزين دارند كه اگر برخلاف تمايل آنها نتيجه انتخابات چيز ديگري شد و فردي كه آنها به ظاهر از او حمايت مي كنند كرسي رياست جمهوري را از رقيب تحويل گرفت و خود بر آن تكيه زد زمينه اي براي سهم خواهي فراهم كرده باشند و به عنوان مدعي به صحنه بيايند.

اما اين توطئه با هوشياري كسي كه مي گويد مستقل آمده ام و وامدار هيچكس نيستم بايد خنثي شود و اين نقشه بايد نقش بر آب گردد. واقعيت اينست كه هر يك از دو جناح اصلاح طلب و اصولگرا به دو بخش افراطي و معتدل تقسيم مي شوند.

 افراطي هاي هر دو جناح براي نظام و كشور مضرند و معتدل ها مفيد و ارزشمند و قابل جذبند. ما با افراطي ها مرزبندي داريم و بر سر آرمانهاي انقلاب اصول ارزشها قانون اساسي ولايت فقيه و مصالح كشور با هيچكس معامله و سازش را جايز نميدانيم . هيچيك از داوطلبان رياست جمهوري را نيز منهاي اين مرزبندي ها قابل تحمل نمي دانيم .

 اين كشور و اين ملت فقط با اين مرزبندي است كه مي تواند استقلال خود را حفظ كند و در سايه اسلام به پيش برود. اين مرز مستحكم را در هيچ شرايطي و به نفع هيچكس و در هيچ زماني قابل عبور نمي دانيم .
تاريخ : | | نویسنده : irjok |
رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.