عصرایران- يك فعال سياسي اصولگرا از جبهه اتحاد ملي در خصوص آخرين تحولات در تهيه فهرست انتخاباتي اين جبهه و امكان ائتلاف با جبهه متحد اصولگرايان گفت كه بر اساس آخرين رايزني هاي صورت گرفته مسوولان جبهه متحد مشکلی براي پيوستن به فهرست جبهه متحد اصولگرايان ندارند اما برخي از نامزدهاي مطرح در جبهه اتحاد ملي براي حضور در فهرست جبهه متحد تمايلي نشان نمي دهند.

وي در گفت و گو با خبرنگار عصر ايران (asriran.com)، افزود: با بسياري از اين افراد صحبت شده است اما بسياري از آنها هيچ تمايلي براي حضور در فهرست جبهه متحد اصولگرايان را ندارند.

اين فعال سياسي درباره دليل امتناع اين عده از پيوستن به فهرست جبهه متحد اصولگرايان گفت: به عقيده بسياري از اين افراد فهرست جبهه متحد اصولگرايان فهرستي ناكارآمد است كه احتمال راي آوري آن بسيار پايين است.

وي تصريح كرد: در صورتي كه نتوانيم دوستان خود در جبهه اتحاد ملي را براي پيوستن به فهرست جبهه متحد اصولگرايان متقاعد كنيم چاره اي نيست جز اينكه فهرستي با محوريت علي لاريجاني تنظيم كنيم.

جبهه اتحاد ملي از برخي گروه هاي جريان اصولگرا از جمله جريان اصولگرايان مستقل مجلس كه شامل سعيد ابوطالب محمد خوش چهره و محمد هادي رباني است حزب توسعه و عدالت ايران اسلامي به دبيركلي رضا طلايي نيك و چند گروه كوچك ديگر تشكيل شده است.

اين در حالي است كه سيد شهاب الدين صدر دبيراجرايي جبهه متحد اصولگرايان اعلام كرده است كه با علي لاريجاني محمد باقر قاليباف و محسن رضايي به توافقاتي دست يافته اند كه آثار مثبت آن به زودي مشهود خواهد شد.

صدر اعلام كرده است كه فهرست نهايي تهران جبهه متحد اصولگرايان روز شنبه اعلام خواهد شد.  

تاريخ : | | نویسنده : irjok |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.