فیلم‌های سینمایی آخر هفته در تلویزیون

 

در  با فیلم سینمایی و تلویزیونی شبکه‌های سیما همراه شوید

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «پرواز فونیکس»، «زندگی خصوصی امیر»، «من و پسر»، «دردهای فانتومی»، «فرزندان افتخار»، «سیزده سردار قهرمان»، «سنگین وزن ها»، «شهر داغ»، «غریبه ای در شهر»، «راه افتخار»، «بدروردبنا پارت»، «ظرفیت نقصان یافته»، «جزیره»، «حق السکوت» و«گنج خانه سفید» پنجشنبه و جمعه 28 و29 بهمن ماه ازشبکه‌‌های یک، دو، سه، چهار، تهران و سیمای استان‌ها پخش می‌شود.

شبکه یک

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی «پرواز فونیکس» ساخته رابرت آلد ریچ درسال 1965 آمریکا، پنجشنبه 28 بهمن ساعت 22 ازشبکه یک سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی جیمزاستوارت و پیتر فینچ می‌بینیم: «فرانک» خلبان کهنه کاری است که در شرکت نفت مسئول پرواز یک منطقه نفتی در دل کویر می‌باشد. هواپیمایی که او با آن پرواز می‌کند، بسیار کهنه و قدیمی است و او با توجه به تجربه و مهارت خود قادر به اداره پروازهایش می‌باشد. تا اینکه در یکی از سفرها، هواپیمای قدیمی با طوفان شن مواجه شده و از کار می‌افتد.

*******************

فیلم تلویزیونی «زندگی خصوصی امیر» به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری و نویسندگی سعید دولتخوانی جمعه 29 بهمن ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی یکتا ناصر، مهدی سلوکی، حدیثه تهرانی، حمید رضا هدایتی، پورانداخت مهیمن، مرتضی کاظمی، مجید سعیدی، نیلوفر هوشمند و یزدان جمشیدی می‌بینیم: تنها ساعتی به برگزاری جشن عروسی «امیر و آیدا» باقی مانده است. امیربه گل فروشی می‌رود تا دسته گل مخصوص را تحویل گرفته و به دنبال عروس برود. اما دو مامور با در دست داشتن حکم جلب امیر، درگل فروشی حاضر شده و او را به جرم چک برگشتی بازداشت می‌کنند، همه درباغ عروسی منتظرند.

از دیگرعوامل فیلم می‌توان به: منشی صحنه: محسن بهاری، دستیاراول کارگردان:سیدعلی صالحی، عکاس:پریسا افخمی، مدیر تدارکات: آرش صالحی، مدیر برنامه ریزی: برزو نیک نژاد، طراح صحنه و لباس: آرزو غفوری، صدابردار: سید سعید احمدی، مدیر تولید: سید رسول حاتمی، تدوین: خشایار موحدیان، موسیقی: آرش هژیرآزاد و مدیر فیلمبرداری: هادی شلالوند اشاره کرد.

شبکه دو

فیلم سینمایی «من و پسر» جمعه 29 بهمن ماه ساعت 30/ 18از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: پدر و مادری پولدار فرزند خردسال خود را در خانه می‌گذارند و به سفر می‌روند. در زمان سفر آنها با آنکه پسربچه پرستار دارد؛ اما خانه‌شان مورد سرقت قرار می‌گیرد. دزد‌ها که از تاریخ سفر این پدر و مادر خبر داشته‌اند؛ وقتی وارد خانه می‌شوند به سراغ گاو صندوق می‌روند. از قضا در این میان پسربچه نازپرورده وارد اتاق می‌شود و دزدان در حالی که از گاو صندوق مأیوس شده‌اند؛ به سراغ پسربچه می‌روند.

دنی آیلو، الکس ذاکرمن و جوپانتو لیانو در فیلم سینمایی «من و پسر» محصول سال 1993 آمریکا به کارگردانی دن کارتیس وتهیه کنندگی لین لورینگ به ایفای نقش پرداختند.

**********************

فیلم سینمایی «دردهای فانتومی» به کارگردانی میتاس امسک و تهیه کنندگی هنینگ فربر جمعه 29 بهمن ماه ساعت 23 از شبکه دو سیما روی آنتن ‌می‌رود.

داستان فیلم سینمایی «دردهای فانتومی» در مورد زندگی مارک دوچرخه سوار حرفه‌ای است که در اثر تصادف یک پای او قطع می‌شود. مارک از همسرش جدا شده و سارا دخترش نیز با مادرش زندگی می‌کند و گهگاه به دیدن پدرش آمده و ساعاتی را با او می‌گذراند. مارک تنها زندگی می‌کند و در زندگی خود چندان نسبت به خانواده خود احساس مسئولیت نمی‌کند.

فیلم سینمایی «دردهای فانتومی» با بازی تیل اسچویگر، جام پالاسک و استپ ارسج محصول سال 2009 کشورآلمان بازی کرده‌اند.

شبکه سه

صبح روز پنجشنبه 28 بهمن ماه ساعت 10:30 فیلم سینمایی «فرزندان افتخار» به کارگردانی گودا کریستینا ازشبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم خواهید دید: در سال 1956 مسابقه واترپولویی بین کشور شوروی و مجارستان روی می‌دهد که شوروی آن مسابقه را با ناجوانمردی برنده می‌شود و باعث تحریک دانشجویان مجارستان که در جنگ جهانی دوم کشوری بی طرف بودند، می شود و مجارستان به طرفداری از کشور لهستان علیه شوروی متحد می‌شود و این دشمنی در ورزش واترپولو نمود پیدا می‌کند.

فتایو ایوان، دوبو کاتا و سانی ساندور در فیلم سینمایی «فرزندان افتخار» محصول کشور مجارستان به ایفای نقش پرداختند.

***********************

فیلم سینمایی «سیزده سردار قهرمان» به کارگردانی چه چانگ پنجشنبه 28 بهمن ماه ساعت 16:30 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم خواهید دید: فرمانده کی لی یونک، 13 نفر از سرداران خود را برای مبارزه با راهزنی به نام خوان پای اعزام می‌کند و سیزدهمین سردار به نام شیائو قوی‌ترین و بهترین است و رابطه دوستی خاصی با فرمانده دارد، این دوستی باعث حسادت دوتن از سرداران می‌شود.

دیوید چیانگ و هان چین در فیلم سینمایی «سیزده سردار قهرمان» محصول سال 1970 کشور هنگ کنگ به ایفای نقش پرداختند.

************************

فیلم سینمایی «سنگین وزن‌ها» محصول سال 2006 آلمان، پنجشنبه 28 بهمن ماه ساعت 20 ازشبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم به کارگردانی فیلیپ روت می‌بینیم: سنگین وزن‌ها یک فیلم طنز ـ ورزشی است که بیشتر ماجراهای این فیلم در یک دهکده کوهستانی آلمان اتفاق می‌افتد. همه جوانان این دهکده عاشق ورزش «لوژسواری» یا «بوب سواری» هستند و هر ساله مسابقات محلی برگزار می‌کنند، اما از میان این جوانان تنها قهرمان همیشگی پسری به نام «دورفلر» است. دورفلر قهرمانی بین‌المللی است که همه چشم‌ها به او دوخته شده است.

************************

فیلم سینمایی «شهر داغ» به کارگردانی کلینت ایستوود محصول سال 2000 آمریکا 30 دقیقه بامداد روز جمعه 29 بهمن ماه از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم خواهید دید: کلینت ایستوود با همکاری یک کاراگاه خصوصی که قبلا پلیس بوده و با هم رقابت می‌کنند. موفق می‌شود، کلیه اعضای باندهای خلافکار شهر را بر سر معامله اسناد خلاف خود با هم درگیر کنند.

**************************

فیلم سینمایی «غریبه ای در شهر» صبح روز جمعه 29 بهمن ساعت 30 /10 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

***************************

فیلم سینمایی «راه افتخار» به کارگردانی جیمز گارتنر جمعه 29 بهمن ماه ساعت 15/ 14 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم می‌بینیم: یک مربی بسکتبال در غرب تگزاس می‌خواهد برای یک آموزشگاه تیمی حرفه‌ای درست کند و درپی بازیکن است، ولی اکثربازیکنان دعوت او را نمی‌پذیرند و او ازسیاه پوستان استفاده می‌کند و این کار او با مخالفت زیادی روبرو می‌شود.

جاش لوکاس، درک لوک و آستین نیکولزدرفیلم سینمایی «راه افتخار» محصول سال 2006 آمریکا بازی کرده‌اند.

شبکه چهار

فیلم سینمایی «بدرود بناپارت» به کارگردانی یوسف چاهنی پنجشنبه 28 بهمن ماه ساعت 15:30 از شبکه چهارسیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: در سال‌های 1797 الی 1803 ارتش ناپلئون وارد مصر و قاهره شده، سرزمین‌هایی که از عثمانی باقی مانده است. مردم مصر به رهبری پیشوایان مذهبی خود به مبارزه علیه اشغالگران می‌پردازند، سه برادر که پدرشان نانوا است، در این مبارزه تمام تلاش خود را برای بیرون راندن اشغالگران می‌کنند.

فیلم سینمایی «بدرود بناپارت» محصول سال 1985 بابازی پاتریش شیرو، مایکل پیکولی و محسن مهییدین در کشورهای مصر و فرانسه ساخته شده است.

***********************

فیلم سینمایی «ظرفیت نقصان یافته» به کارگردانی تری کی نی جمعه 29 بهمن ماه ساعت 20:30 درقالب «برنامه سینما 4» از شبکه چهارسیما پخش می‌شود.

داستان در مورد کوپر است که در اثر یک ضربه مغزی دچار نقصان ظرفیت یا سندرم فراموشی است، سعی دارد به سراغ همسر سابق و فرزندش برود تا بتواند زندگی دوباره‌ای را آغاز کند. کوپر به خاطر اصرار مادرش برای مراقبت از عموی پیرش که او هم دچار همین عارضه است، به زادگاهش باز می‌گردد، عموی کوپر او را از یک ثروت پنهانی آگاه می‌کند.

آلن آلدا و ویرجینیا مدسن در فیلم سینمایی «ظرفیت نقصان یافته» محصول سال 2008 کشور آمریکا بازی کرده‌اند.

شبکه تهران

فیلم سینمایی «جزیره» به کارگردانی گبی ایبانز 30 دقیقه بامداد روزجمعه 29 بهمن ماه از شبکه تهران روی آنتن می‌‌رود.

داستان در مورد زني جانورشناس و غواص است که با تنها پسرش زندگي مي‌كند. او براي كار به همراه پسرش با كشتي به طرف جزيره‌اي راه مي‌افتد. در بين راه خوابش مي‌برد و پس از بيدار شدن هر چه به دنبال پسرش مي‌گردد، او را نمي‌يابد.

النا آنايا، بئا سي گورا و مر سوداپه درفیلم سینمایی «جزیره» محصول سال2009 اسپانیا در ژانر معمايي، درام و اسرارآميز به ایفای نقش پرداخته‌اند.

*************************

فیلم تلویزیونی «حق السکوت» به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه کنندگی حمیدرضا مهدوی جمعه 29 بهمن ماه ساعت 13:30 از شبکه تهران پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: اسماعیل به همراه سهیل و سهیلا (فرزندانش) در روستایی به دامداری در مزرعه خانم بیات مشغول است. او زندگی موفقی دارد که گذشته‌ای نامشخص آن را در بر گرفته، در این میان پای اصلان که از گذشته اسماعیل مطلع است، به ماجرا باز می‌شود و خود را دوست اسماعیل معرفی می‌کند. او توجه اهالی و حتی بچه‌های اسماعیل را به خود جلب می‌کند به گونه‌ای که برای صندوق قرض الحسنه روستا که در دست اسماعیل است، کمک جمع آوری می‌کند.

حسن پورشیرازی، رضا خندان و فریبا متخصص در فیلم تلویزیونی «حق السکوت» در ژانردرام و حادثه‌ای بازی کرده‌اند.

سیمای استان ها

فیلم تلویزیونی «گنج خانه سفید» به کارگردانی شاهد احمدلو جمعه 29 بهمن ساعت 13:30 از سیمای استان‌ها پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: سه جوان برای به دست آوردن نقشه یک گنج با زحمت فراوان وارد خانه سالمندان می‌شوند. تا با نزدیک شدن به پیرمردی به نام دکترباستان که گمان می‌کند، نقشه نزد وی است، به هدفشان برسند.

سیاوش خیرابی و داریوش اسدزاده در فیلم تلویزیونی «گنج خانه سفید» به عنوان بازیگران اصلی حضورداشتند.

فیلم تلویزیونی «گنج خانه سفید» در ژانراجتماعی محصول مرکز سیما فیلم می‌باشد...../تحلیل:تابناکتاريخ : | | نویسنده : irjok |
رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.