صنعت بیمه - اصالت تمامی بیمه نامه های صادر شده توسط شركت های بیمه از طریق سامانه "سنهاب" قابل دسترسی و اثبات است. 

به گزارش اداره كل روابط عمومی بیمه مركزی جمهوری اسلامی ایران، مهندس مهدی نوروزی با اعلام این خبر افزود: از این پس تمامی بیمه گذاران می توانند با استفاده از این سامانه از آخرین وضعیت بیمه ای خود مطلع شوند و نسبت به تكمیل سبد بیمه ای خود اقدام كنند.

مدیركل فناوری اطلاعات و ارتباطات بیمه مركزی جمهوری اسلامی ایران با تشریح فازهای دوم و سوم سامانه سنهاب، تصریح كرد: فعالیت این سامانه با استقبال كم نظیر بیمه گران و بیمه گذاران روبرو شده و در آینده نزدیك سطح دسترسی عموم به اطلاعات "سنهاب" افزایش خواهد یافت.

وی افزود: در فاز بعدی تمامی مراحل خریداری، ثبت و تمدید بیمه نامه ها از طریق الكترونیكی انجام می شود و بیمه گذاران می توانند از طریق این سامانه آخرین اطلاعات مربوط به بیمه نامه های خود را به آسانی رصد كنند و در خصوص تمدید، فسخ قرارداد و تكمیل سبد بیمه ای خود تصمیم گیری و اقدام كنند.

نوروزی خاطرنشان كرد: صنعت بیمه در دهه های گذشته با مشكل آمار و اطلاعات ناقص و گاه نادرست رنج می برده كه خوشبختانه با راه اندازی و تكمیل سامانه سنهاب، با شتاب قابل قبولی در مسیر اطلاع رسانی شفاف به بیمه گذاران حركت می كند و شركت های بیمه نیز از این شفافیت اطلاعات سود می برند.

مدیركل فاوا، شیوه مهندسی معكوس را عامل اصلی موفقیت سامانه سنهاب دانست و گفت: بیمه مركزی جمهوری اسلامی ایران با جدیت موضوع تكمیل زیرساخت های داده ها و اطلاعات را دنبال می كند و در آینده شناسه كاربری و رمز عبور اختصاصی برای تمامی بیمه گذاران طراحی شده و در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

گفتنی است سامانه سنهاب ( سامانه نظارت و هدایت الکترونیکی بیمه) هم اكنون به نشانی www.centinsur.ir  برای اطلاع از آخرین وضعیت بیمه ای مردم  قابل دسترسی است.تاريخ : | | نویسنده : irjok |
رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.